Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19471
Назва: Отримання вінілацетату за технологією аерозольного нанокаталізу
Автори: Пригородов, Павло
Глікін, Марат
Кутакова, Діана
Бібліографічний опис: Пригородов П. Отримання вінілацетату за технологією аерозольного нанокаталізу / Павло Пригородов, Марат Глікін, Діана Кутакова // Хімія та хімічні технології : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених CCT-2011, 24–26 листопада 2011 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 40–41. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 2 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: синтез вінілацетату
аерозольний нанокаталіз у віброзрідженому шарі (AnCVB)
каталізатор
лабораторна установка
Короткий огляд (реферат): У роботі досліджується принципова можливість синтезу вінілацетату за технологією аерозольного нанокаталізу у віброзрідженомушарі (AnCVB). Вінілацетат отримують різними методами при використанні у якості вихідної сировини оцтової кислоти і ацетилену або етилену. Ацетиленовий метод отримання вінілацетату вигідніший з точки зору менших енергетичних і капітальних витрат. При цьому застосовуються реактори із стаціонарним або псевдозрідженим шаром каталізатора. Проте існуючі технології мають ряд обмежень і недоліків. Виходячи з теорії та практики технології аерозольного нанокаталізу у віброзрідженому шарі (AnCVB) треба очікувати значно кращих техніко-економічних показників синтезу вінілацетату. Для дослідження цього процесу розроблено технологічну схему, а також проведено початкові експерименти. Продовжується подальший пошук оптимальних технологічних параметрів, а також підбір каталітичної системи. Виходячи з теорії та практики технології аерозольного нанокаталізу у віброзрідженому шарі (AnCVB) треба очікувати значно кращих техніко-економічних показників синтезу вінілацетату. Для дослідження цього процесу розроблено технологічну схему, а також проведено початкові експерименти. Продовжується подальший пошук оптимальних технологічних параметрів, а також підбір каталітичної системи. Для експериментальних досліджень активності та ефективності каталітичних систем в умовах аерозольного нанокаталізу вибрано промислові каталізатори синтезу вінілацетату вітчизняного (АГН) та італійського (МАВС) виробництва, а також механічна суміш на основі активованого вугілля та ацетату цинку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19471
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Хімія та хімічні технології (CCT-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
15-40-41.pdf219 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.