Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19436
Назва: Концептуалізація поняття «символічний капітал» в соціологічній науці
Інші назви: «Symbolic capital» conceptualization in sociological science
Автори: Ярема, Анастасія
Бібліографічний опис: Ярема А. Концептуалізація поняття «символічний капітал» в соціологічній науці / Анастасія Ярема // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 320–323. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 12 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: символічний капітал
авторитет
престиж
популярність
репутація
Короткий огляд (реферат): У статті проаналізовано найбільш поширені в соціологічній літературі підходи до трактування поняття «символічний капітал». Автор пропонує власне визначення цієї категорії, розглядаючи символічний капітал як активний ресурс популярності, авторитету, престижу і репутації, що визнаний суспільством, і забезпечує його власнику здатність впливати на формування суспільної свідомості шляхом визнання за ним цього права як легітимної компетенції. Проаналізовано взаємозв’язок концепту «символічний капітал» з супутніми йому в соціологічному дискурсі концептами престижу, популярності, авторитету і репутації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19436
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
113-Yarema-320-323.pdf189,36 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.