Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19380
Назва: Визначення температури у куті зовнішньої стіни
Інші назви: External wall corner temperature measure
Автори: Боклаг, С.
Петуніна, А.
Тимофєєв, М.
Бібліографічний опис: Боклаг С. Визначення температури у куті зовнішньої стіни / Світлана Боклаг, Анастасія Петуніна, Микола Тимофєєв // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IV Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2011, 24–26 листопада 2011 р., Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 12–13. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 4 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: температура
температурне поле
опір теплопередачі
аналітичні способи розрахунків
чисельне моделювання
Короткий огляд (реферат): Для зовнішньої неутепленої стіни з цегляної кладки та варіантів внутрішнього та зовнішнього утеплення на засадах аналітичних способів та чисельного моделювання на персональному комп’ютері знайдено значення температури поверхні у куті зовнішньої стіни. Встановлено точність аналітичних розрахунків і запропоновано виконувати їх тільки для попереднього проектування. Рекомендовано чисельне моделювання температурних полів як сучасний і надійний інструмент для проектувальників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19380
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Геодезія, архітектура та будівництво (GAC-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2-Boklag-12-13.pdf253,73 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.