Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19374
Назва: Автоматизація дослідження теплопередачі багатошарових середовищ при нестаціонарному тепловому потоці
Інші назви: Automation of multi-layer environments heat conduction investigation at a non-stationary heat flow
Автори: Риндюк, С.
Бібліографічний опис: Риндюк С. Автоматизація дослідження теплопередачі багатошарових середовищ при нестаціонарному тепловому потоці / Світлана Риндюк // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IV Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2011, 24–26 листопада 2011 р., Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 130–131. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 3 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: теплопровідність
початкові умови
вузлові точки шарів
диференційні рівняння
матеріали
Короткий огляд (реферат): Тематика роботи пов’язана з необхідністю енергозбереження в будівельній справі. Розглядаються теоретичні основи моделювання та задачі розрахунку теплопровідності неоднорідних багатошарових середовищ і методика розрахунку відповідних диференційних рівнянь за допомогою інтегрального методу прямих на ПК. Для розрахунків в програмі передбачається інформація про граничні умови 1-го, 2-го та 3-го роду. Після визначення температури у вузлових точках шарів знаходиться температура у зонах контакту середовищ. Отриманні розв’язки за рахунок вибору різницевих схем дозволяють вибрати для експериментів структури, які найкращі з теплотехнічної точки зору, а також матеріали, які при цьому використовуються.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19374
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Геодезія, архітектура та будівництво (GAC-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
45-Rundiuk-130-131.pdf257,52 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.