Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19352
Назва: Аналіз прояву потокового стану в період закоханості в юнацькому та дорослому віці
Інші назви: Analysis of the flow manifestation during infatuation in adolescence and adulthood
Автори: Крамарюк, Тетяна
Бібліографічний опис: Крамарюк Т. Аналіз прояву потокового стану в період закоханості в юнацькому та дорослому віці / Тетяна Крамарюк // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 268–271. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 9 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: свідомість
потоковий стан
закоханість
Короткий огляд (реферат): Отримані результати засвідчують, що самооцінка проявів потокового стану свідомості в період закоханості як на рівні переживань так і за особливостями діяльності є менш вираженими в юнацькому віці. Що може свідчити про те, що дорослі, знаходячись в стані закоханості більш глибоко і повноцінно віддаються даним почуттям, в порівнянні з юнаками. Висвітлено детермінацію та основний зміст феномену потокового стану свідомості (ПСС). Опираючись на концепцію М. Чиксентміхайї, дослідження О. Дроздова та В.Козлова, окреслено причини виникнення, розвитку та основні ознаки стану потоку. Раніше здійснені нами дослідження підтвердили наявність потокового стану на етапах переходу від закоханості до кохання. Дане дослідження присвячене виявленню специфіки прояву потокового стану свідомості в період закоханості у юнацькому та дорослому віці. Емпіричне дослідження базувалось на самозвітах про наявність тих чи інших переживань та особливостей діяльності в період закоханості. Отримані результати засвідчують, що самооцінка проявів потокового стану свідомості в період закоханості як на рівні переживань так і за особливостями діяльності є менш вираженими в юнацькому віці. Що може свідчити про те, що дорослі, знаходячись в стані закоханості більш глибоко і повноцінно віддаються даним почуттям, в порівнянні з юнаками.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19352
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
91-Kramaryuk-268-271.pdf247,03 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.