Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19337
Назва: Екстремізм як загроза національній безпеці
Інші назви: Extremism as a threat to national security
Автори: Цебенко, Олег
Бібліографічний опис: Цебенко О. Екстремізм як загроза національній безпеці / Олег Цебенко // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 226–229. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 11 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: екстремізм
радикалізм
тероризм
національна безпека
Короткий огляд (реферат): У дослідженні акцентується увага на проблемах пошуку чіткої термінології поняття “екстремізм”. В статті розглядаються основні проблеми попередження екстремізму виходячи як з міжнародного так і з вітчизняного досвіду Автор позиціонує, аналізує та класифікує основні причини виникнення цього явища, виходячи як з розуміння його визначення, так і з політичної практики його впровадження. У статті розглядаються окремі питання протидії екстремістським проявам в Україні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19337
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
76-Tsebenko-226-229.pdf172,23 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.