Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19327
Назва: Ринковий вимір української опозиції
Інші назви: Political market dimension of Ukrainian оpposition
Автори: Работягова, Ірина
Бібліографічний опис: Работягова І. Ринковий вимір української опозиції / Ірина Работягова // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 206–207. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 5 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: політична опозиція
правила гри
формалізовані гравці
патронажно-клієнтелістські відносини
ринок електоральних ресурсів
ринок владних ресурсів
Короткий огляд (реферат): Неінституціоналізована опозиція становить значну загрозу для досягнення стабільності політичної системи України. Однак суперечливість у вигодах та витратах, які надає їй її потенційний інституціоналізований статус на ринку владних відносин, не стимулює опозицію до виведення власної діяльності на рівень виключно формалізованої взаємодії з іншими акторами ринку. Такому кроку не сприяє й відсутність актуалізованої законодавчої бази з питань взаємодії влади та опозиції. Неформалізований статус української опозиції, з одного боку, дозволяє їй користуватися неформалізованими важелями впливу на прийняття політичних рішень, отримувати ренту від взаємодії з владними органами та не нести відповідальності за неуспішний політичний курс перед виборцями, однак з іншого – спричиняє проблему відсутності офіційного її впливу на політичний процес та наявність нерівних можливостей влади та опозиції на наступних виборах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19327
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
68-Rabotyagova-206-207.pdf145,9 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.