Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19325
Название: Геополітичні пріоритети Китаю: до проблеми пошуку засадничих принципів врядування
Другие названия: Chinese geopolitical priority: for problem of searching fundamental principles of government
Авторы: Охремчук, Інна
Библиографическое описание: Охремчук І. Геополітичні пріоритети Китаю: до проблеми пошуку засадничих принципів врядування / Інна Охремчук // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 196–197. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 4 назви.
Дата публикации: 2011
Издательство: Видавництво Львівської політехніки
Ключевые слова: Китай
геополітика
принципи
пріоритети
Краткий осмотр (реферат): Китай – країна з величезним населенням і великими амбіціями, яка намагається боротися за світове панування. Ця країна не робить голосних заяв про своє бажання бути світовим лідером, але упевнено рухається у даному напрямку. Зараз розпочався новий виток переділу світу, і Китай сподівається, що в майбутньому задавати правила гри зможе він. Пекін почав активно пропагувати вивчення китайських мов, культури, традицій, а також прагне створити привабливу для всіх «китайську мрію».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19325
Тип содержания: Article
Располагается в коллекциях:Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2011). – 2011 р.

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
65-Ochremchuk-196-197.pdf169,09 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.