Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19325
Назва: Геополітичні пріоритети Китаю: до проблеми пошуку засадничих принципів врядування
Інші назви: Chinese geopolitical priority: for problem of searching fundamental principles of government
Автори: Охремчук, Інна
Бібліографічний опис: Охремчук І. Геополітичні пріоритети Китаю: до проблеми пошуку засадничих принципів врядування / Інна Охремчук // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 196–197. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 4 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: Китай
геополітика
принципи
пріоритети
Короткий огляд (реферат): Китай – країна з величезним населенням і великими амбіціями, яка намагається боротися за світове панування. Ця країна не робить голосних заяв про своє бажання бути світовим лідером, але упевнено рухається у даному напрямку. Зараз розпочався новий виток переділу світу, і Китай сподівається, що в майбутньому задавати правила гри зможе він. Пекін почав активно пропагувати вивчення китайських мов, культури, традицій, а також прагне створити привабливу для всіх «китайську мрію».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19325
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
65-Ochremchuk-196-197.pdf169,09 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.