Комп'ютерні системи та мережі. – 2012. – №745 : [33] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику надруковані статті, що відбивають результати досліджень з актуальних питань комп’ютерних систем, мереж та інформаційних технологій, виконаних науковцями Національного університету “Львівська політехніка”, вченими інших регіонів України в галузі теорії та розроблення обчислювальних систем загального та спеціалізованого призначення, комп’ютерних засобів розв’язування задач цифрової обробки сигналів, комп’ютерних мереж, автоматизованого проектування та керування. Для наукових працівників, викладачів вищих навчальних закладів, інженерів, що спеціалізуються у галузі обчислювальних систем, мереж, комп’ютерних засобів розв’язання задач цифрової обробки сигналів, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – № 745 : Комп’ютерні системи та мережі / відповідальний редактор А. О. Мельник. – 204 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 33
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2012Тестування вбудованого генератора випадкових чисел мікроконтролерів родини STM32F4XX згідно з методикою NIST STSСовин, Я. Р.; Наконечний, Ю. М.; Чінка, В. М.; Тишик, І. Я.
Article2012Метод підвищення живучості телекомунікаційної мережіКнязева, Н. О.
Article2012Метод факторизації великорозрядних чисел у базисі РадемахераІвасьєв, С. В.
Article2012Переваги реалізації у НВІС пристроїв для обробки цифрового підпису, що ґрунтується на властивостях груп точок еліптичної кривоїДобуш, А. Р.
Article2012Функціональна структура спецпроцесора вертикально-інформаційної технології та його компонентиГуменний, П. В.; Николайчук, Я. М.
Article2012Організація навігації в колективі автономних мобільних агентівГолембо, В. А.; Гребеняк, А. В.
Article2012Проектування засобів керування програмними стендами для відлагодження функціональних вузлів ПЛІСГлухов, В. С.; Глухова, О. В.
Article2012Метод формування та опрацювання сигнальних коректуючих кодів у комп’ютерних системахВоронич, А. Р.
Article2012Автономні розподілені системи з елементами самоорганізації: проблеми та напрямки розвиткуБочкарьов, О. Ю.; Голембо, В. А.
Article2012Вибір функціональної моделі як етап системного підходу до проектування вiдмовостiйких системВаврук, Є. Я.; Грос, В. В.
Article2012Проблема організації адаптивних вимірювально-обчислювальних процесів у автономних розподілених системахБочкарьов, О. Ю.
Article2012Система автоматичного керування складським приміщеннямЯцук, Ю. В.; Павельчак, А. Г.; Бобош, М. В.
Article2012Теоретичні основи зменшення часової та апаратної складності систем захисту інформаційних потоків на основі еліптичних кривих з використанням теоретико-числового базису Радемахера-КрестенсонаЯкименко, І. З.; Касянчук, М. М.; Кімак, В. Л.
Article2012Принципи формального моделювання інформаційних систем на основі web-технологійБойко, Н. І.
Article2012Метод кореляційного опрацювання інформаційних даних, структура та компоненти високопродуктивних кореляторів у базисі Хаара-КрестенсонаАлбанський, І. Б.
Article2012Методи високопродуктивних перетворень великорозрядних чисел з базису Радемахера у базис КрестенсонаВолинський, О. І.
Article2012Система комп’ютеризованої стабілізації частоти діодного лазераПарамуд, Я. С.; Стащак, Р. В.
Article2012Кластерний аналіз повідомлень груп новин у просторі семантичних ознакПавлишенко, Б. М.
Article2012Особливості застосування технології веб-сокетів для асинхронної клієнт-серверної взаємодії веб-програмПавич, Н. Я.; Костирко, І. П.
Article2012Апаратно-програмна система покращення якості зображень літальних апаратівТорубка, Т. В.; Пуйда, В. Я.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 33