Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2012. – №744 : [49] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику публікуються статті за результатами досліджень з актуальних питань комп’ютерних наук та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету “Львівська політехніка” та провідними вченими України в галузі проектування архітектури і компонентів комп’ютерних систем, моделювання складних об’єктів, процесів і систем та розробки і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих навчальних закладів, інженерів, що спеціалізуються у сфері новітніх обчислювальних систем, мереж, комп’ютеризованих засобів розв’язання задач цифрового опрацювання сигналів і зображень, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012 . – № 744: Комп’ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 323 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 49
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2012Зміст до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології"-
Other2012Титульний аркуш до Вісника "Комп'ютерні науки та інформаційні технології"-
Article2012Несуперечність алгебри секвенційних алгоритмівОвсяк, О.; Овсяк, В.; Петрушка, Ю.
Article2012Метод знаходження відповідних точок на контурах мікрооб’єктів біомедичної природиМельник, Г.
Article2012Використання побітових операцій і додаткового зашумлення в алгоритмі RSA при шифруванні-дешифруванні зображеньКовальчук, А.; Пелешко, Д.; Борзов, Ю.
Article2012Доказова та практична стійкість R-схеми блочного шифрування до диференціального криптоаналізу.Яковлєв, С.
Article2012Модель аналітичної системи профілювання наркотичних речовин на основі мережі БайесаВартузов, В.; Бабічев, С.; Литвиненко, В.; Фефелов, А.
Article2012Адаптивний w-нейрон та його навчання в задачах прогнозування і виявлення розладнаньБодянський, Є.; Винокурова, О.
Article2012Дослідження характеристик засобів генерування програмних моделей спеціалізованих процесорів у самоконфігуровній комп’ютерній системіМельник, В.
Article2012Пасивний Т-мікроміксер з бар’єрами для ламінарного потокуМатвійків, О.; Дмитришин, Б.
Article2012Порівняння пропускних здатностей схем доступу DCF та EDCA безпровідних локальних мережЛеонтьєва, О.; Обельовська, К.
Article2012Застосування штучної нейронної мережі прямого поширення сигналу для реконструкції зображень біполярної імпедансної томографіїПромович, Ю.
Article2012Розроблення дискретної моделі знаходження ефективних теплофізичних характеристик композитних матеріалів зі складною структуроюЯворський, Н.; Фармага, І.; Марікуца, У.
Article2012Використання MVC для створення соціальної мережі ветеринарних клінікПиц, М.; Демида, Б.
Article2012Підвищення ефективності механізмів пошуку в базах даних на основі К-деревМухін, В.; Корнага, Я.; Снєгірєв, Л.
Article2012Мультиагентна ігрова модель прийняття рішень з корельованими стратегіямиКравець, П.
Article2012Апаратна реалізація інтелектуальних компонентів робототехнічних системЦмоць, І.; Скорохода, О.; Андрієцький, Б.; Ткаченко, Р.
Article2012Інтелектуальна система розподілу дайджестів між працівниками електронних засобів масової інформаціїВисоцька, В. А.; Окрушко, О.
Article2012Спектральні властивості булевих функцій, реалізовних одним нейронним елементом і суматорами за модулем 2Гече, Ф.; Коцовський, В.; Батюк, А.
Article2012Методологія синтезу моделей алгоритмічної складової автоматівДраган, Я.; Овсяк, В.; Овсяк, О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 49