Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/17310
Назва: Математичне моделювання сталевих ферм із прямокутних труб з урахуванням параметрів вузлів
Автори: Кузишин, М.
Бібліографічний опис: Кузишин М. Математичне моделювання сталевих ферм із прямокутних труб з урахуванням параметрів вузлів / М. Кузишин // 70–та студентська науково–технічна конференція : збірник тез доповідей, жовтень–листопад 2012 року / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 41–43.
Дата публікації: 2012
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/17310
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:70-та студентська науково-технічна конференція. - 2012 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
20-Kuzyshyn-41-43.pdf174,84 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.