Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2012. – Випуск 46 : [23] Collection home page

Logo

Український міжвідомчий науково-технічний збірник

В Українському міжвідомчому науково-технічному збірнику “Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні“ висвітлюються результати теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження у виробництво автоматичного та автоматизованого обладнання різноманітного призначення, а саме: технічних засобів транспортування та подачі на технологічні операції; обладнання викінчувального оброблювання та зміцнення виробів; контрольних автоматів, інструменту; систем автоматичного керування. Подаються матеріали щодо розробки новітніх технологій та засобів обробки деталей; досліджень математичних моделей технологічного обладнання, систем, прогресивних технологій тощо. Збірник призначений для наукових, інженерно-технічних працівників підприємств, НДІ, КБ і для викладачів, аспірантів, магістрів та студентів старших курсів вищих закладів освіти і є авторитетним науковим виданням, що висвітлює результати актуальних теоретичних та експериментальних досліджень науковцями багатьох ВНЗ та науково-дослідних організацій України. Бібліографія в кінці статей.

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – Випуск 46. – 168 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 23
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2012Використання автоматизованого програмного комплексу DEFORM для дослідження температурних та деформаційних параметрів під час різання металівСтупницький, В. В.; Магерус, Б. Р.
Other2012Титульний аркуш до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск № 46-
Other2012Зміст до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск № 46-
Article2012Підвищення ефективності роботи когенераційних машин за рахунок удосконалення системи запалення двигуна внутрішнього згорянняБілявський, М. Л.; Кузьо, І. В.; Шоловій, Ю. П.
Article2012Моделювання процесу різання в автоматизованій системі інженерного аналізу DEFORM 2DСтупницький, В. В.
Article2012Забезпечення технологічної гнучкості операцій зубонарізання в автоматизованому виробництві циліндричних зубчастих коліс підвищеної навантажувальної здатності із застосуванням процесу радіально-колового профілювання зубцівЛитвиняк, Я. М.
Article2012Застосування виразу принципу невизначеності у квантово-механічній формі Ґейзенберга для аналізу стійкості мехатронних систем автоматичного управління робототехнічних комплексівЧовнюк, Ю. В.; Почка, К. І.
Article2012Вдосконалення методів планування оптимальних згладжених траєкторій руху будівельних/промислових роботів (маніпуляторів) у просторі приєднаних зміннихЧовнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.
Article2012Обґрунтування на основі хвильової теорії руху деяких особливостей динамічних процесів у поздовжньо-рухомих гнучких елементахХитряк, О. І.; Сокіл, М. Б.
Article2012Вплив нестаціонарних процесів на довговічність відкритої зубчастої передачі будівельного підіймального пристроюХарченко, Є. В.; Носов, Ю. Є.
Article2012Вплив змінної сили натягу та швидкості поздовжнього руху на стійкість коливань гусеничного обводуСокіл, М. Б.; Чаган Ю. А.
Article2012Нелінійні поперечні коливання одновимірної системи з повільно змінними коефіцієнтами за неоднорідних крайових умовСліпчук, А. М.
Article2012Дослідження режиму із загостренням розв’язку задачі для одного нелінійного рівняння в реологічній моделі коливань Фойгта–КельвінаПукач, П. Я.
Article2012Динаміка системи регулювання потужності вітроколеса за рахунок зміни кута атаки лопатейКорендій, В. М.; Кузьо, І. В.
Article2012Аналіз систем регулювання потужності вітроколісКорендій, В. М.
Article2012Обґрунтування режимних параметрів очищення сирого гліцеринуПолєвода, Ю. А.
Article2012Розробка вібраційного дезінтегратора для виробництва біологічно активних сумішей преміксівПаламарчук, І. П.; Янович, В. П.
Article2012Дискретно-континуальні системи ударно-вібраційного типу: моделювання та кінематично-силовий аналіз взаємодії робочого органа машини з оброблюваним середовищемЛовейкін, В. С.; Човнюк, Ю. В.; Почка, К. І.
Article2012Встановлення конструктивно-силових параметрів та дослідження руху коливальних мас у вібраційній машині з аероінерційним збуреннямКузьо, І. В.; Ланець, О. В.; Шпак, Я. В.
Article2012Аналіз енергетичних перетворень у вібраційних системах з електромагнітним приводомГурський, В. М.; Ланець, О. С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 23