Сучасні проблеми економіки і менеджменту. – 2011 р. : [426] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

У збірник увійшли тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасні проблеми економіки та менеджменту”, присвячені розв’язанню актуальних проблем сьогодення у сфері економіки та менеджменту. Учасники конференції у своїх виступах долучилися до вирішення проблем інституційних перетворень та удосконалення інституційної бази управління; прогнозування та моделювання економічних процесів на мікро- та макрорівнях. Висвітлені питання ринкової трансформації економіки і формування систем менеджменту організацій в умовах інноваційного розвитку. Розглядаються проблеми формування і розвитку зовнішньоекономічної та митної діяльності, управління інноваційними процесами в ланцюгах вартості. Матеріали стануть корисними для широкої наукової громадськості, керівників державних установ, та виробництва, викладачів, аспірантів, студентів.

Сучасні проблеми економіки і менеджменту : тези доповідей міжнародної науково-практичної конференції, 10–12 листопада 2011 року, присвяченої 45-річчю Інституту економіки і менеджменту та 20-річчю Інституту післядипломної освіти Національного університету "Львівська політехніка" / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут економіки і менеджменту, Інститут післядипломної освіти. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 724 c. – Паралельна назва англійською.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 426
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2011Ознаки погіршення стану економічної захищеності промислового підприємства в системі дії детермінантів «тіньової» діяльностіХома, І. Б.
Article2011Джерела формування інвестиційних ресурсів сучасного підприємстваЦигиль, І. Я.
Article2011Державне підприємництво та його фінансування в УкраїніФурдичко, Л. Є.
Article2011Удосконалення грошово-кредитного механізму для активації інвестиційного процесу в УкраїніУхачевич, Я.; Маслова, Н.
Article2011Дослідження ринків збуту продукції машинобудівних підприємств УкраїниСвірська, О. Б.; Яворська, Н. Р.
Article2011Управління змінами при плануванні людських ресурсів проектуСабадош, Л. Ю.; Доценко, Н. В.; Чумаченко, І. В.
Article2011Innovative services as a way to compete successfully- the case of banking sectorPolova, О.
Article2011Использование интерактивных видеофильмов в дистанционном обученииРамазанов, С. К.; Калиненко, Н. А.; Приходченко, Я. О.
Article2011Бюджетна програма як основний елемент планування бюджету області на основі програмно-цільового методуТропак, Ю. А.
Article2011Метод оцінювання рівня успішності реалізованих антикризових заходівТопій, І. І.
Article2011Вирішення екологічних проблем Західного регіону України з використанням інструментів проектного менеджментуПогребенник, В. Д.; Когут, І. В.; Вознюк, С.
Article2011Інвестиційний потенціал промисловості України у післякризовий період: аналіз, проблеми, забезпеченняСлюсарчик, К. М.
Article2011Особливості формування бізнес-проектівСамуляк, В. Ю.; Польовий, Р. Ю.
Article2011Інформаційно-кадрове забезпечення аграрного секторуПлотнікова, М. Ф.
Article2011Державні запозичення у контексті фінансової стабільності УкраїниСвердан, М. М.
Article2011Інституціональне забезпечення валютно-фінансової взаємодії України з європейською спільнотоюСалмінський, Д. В.
Article2011Аспекти застосування методик управління бізнес-проектами для удосконалення організаційної системи управлінняНоваківський, І. І.; Рачинська, І. В.
Article2011Формування нових можливостей реалізації бізнес-проектів у ІнтернетіНоваківський, І. І.; Страхоцький, О. С.
Article2011Сучасні підходи до інформаційно-комп‘ютерного забезпечення діяльності організаційКопець, Г. Р.; Бершеда, Н. В.
Article2011Управління бізнес-проектами соціо-екологічно-економічних систем: держава, регіон, підприємствоКомарницький, І. М.; Бублик, М. І.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 426