Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2011. – №714 : [86] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка".

До збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в України: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, управління національною економікою України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – № 714 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – 564 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 86
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2011Титульний аркуш до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 714-
Article2011Підходи до розвитку науки “бухгалтерський облік” як соціального куматоїда в постіндустріальній економіціЛегенчук, С. Ф.
Article2011Дисбаланс експортно-імпортних операцій як наслідок перекосів ціноутворенняХомин, І.
Article2011Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 714-
Article2011Реалізація положень концепції сталого розвитку через призму проведення комплексної лісової політики державиРимар, М. В.; Данько, Т. І.
Article2011Логістична стратегія як управлінська інновація в індустрії туризмуАнтоненко, І. Я.; Михайліченко, Г. І.
Article2011Урахування чинника ризику під час обґрунтування вибору найкращого джерела фінансування інвестиційних проектів підприємстваДашко, І. М.; Крет, І. З.; Висоцький, А. Л.
Article2011Роль фінансової звітності в управлінні ринковою економікоюПилипенко, Л. М.
Article2011Чинники, що визначають інноваційність технологічних процесів машинобудівних підприємствЖежуха, В. Й.
Article2011Ключові характеристики венчурного фінансування на етапах життєвого циклу венчурного підприємстваНайчук-Хрущ, М. Б.
Article2011Механізм залучення інвестицій в електроенергетику Західного регіону УкраїниОлійник, Я. І.
Article2011Моделювання і обґрунтування значень грошових потоків підприємстваСкворцов, І. Б.; Горбова, Х. В.
Article2011База даних «сіамські пари чинників розміщення підприємств» у пакеті інформаційних послуг інноваційних структурСтадницький, Ю. І.; Стадницька, Ю. Ю.
Article2011Диверсифікація діяльності як спосіб активізації інноваційного розвитку підприємства в кризовий періодЦогла, О. О.
Article2011Інноваційні комунікаційно-новітні технології – необхідний елемент комплексної системи якості управління освітоюВоловець, Я. В.
Article2011Інвестиційна діагностика підприємства: сутнісна характеристика та особливості реалізації на прикладі підприємств фармацевтичної галузіЧернобай, Л. І.; Кулина, Ю. С.
Article2011Економічні аспекти покращення інноваційної привабливості підприємствГнилянська, Л. Й.
Article2011Чинники, що визначають стимули і мотиви інноваційної діяльності підприємстваКузьмін, О. Є.; Вороновська, М. М.
Article2011Діагностика в системі процесно-структурованого менеджментуКузьмін, О. Є.; Мельник, О. Г.; Іванець, Л. В.
Article2011Технологія оцінювання коучингової діяльності підприємствКузьмін, О. Є.; Бала, О. І.; Бала, Р. Д.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 86