Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2011. – №694 : [68] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику публікуються статті за результатами досліджень з актуальних питань комп’ютерних наук та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету “Львівська політехніка” та провідними вченими України в галузі проектування архітектури і компонентів комп’ютерних систем, моделювання складних об’єктів, процесів і систем та розробки і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих навчальних закладів, інженерів, що спеціалізуються у сфері новітніх обчислювальних систем, мереж, комп’ютеризованих засобів розв’язання задач цифрового опрацювання сигналів і зображень, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011 . – № 694: Комп’ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 335 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 68
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2011Особливості проектування системи тестування знань на основі технології клієнт/серверБасюк, Т.
Article2011Потокова модифікація алгоритму RSA з використанням проективних та афінних перетворень для деяких класів зображеньРашкевич, Ю. Ю.; Ковальчук, А. М.; Пелешко, Д. Д.; Навитка, М. Л.
-2011Зміст до Вісника "Комп'ютерні науки та інформаційні технології"-
Article2011Конвертація та препроцесинг даних деформографічного моніторингуНазаревич, Р.; Мархивка, В.; Струк, Є.; Назаревич, А.
Article2011Титульний аркуш до Вісника Національного університету “Львівська політехніка”-
Article2011Шифрування і дешифрування зображень з використанням квадратичних фрактальних алгоритмівФабрі, Л.; Ковальчук, А.; Ступень, М.
Article2011Використання генетичних алгоритмів для апроксимації функцій дійсними поліномамиСамотий, В.; Дзелендзяк, У.
Article2011Консенсус експертів як засіб для підвищення достовірності моделей знань в інтелектуальній системіБуров, Є.; Крамаренко, М.
Article2011Інтелектуальна система Інтернет-аукціону з продажу автомобілів та аналізу автомобільного ринкуВасилюк, А.
Article2011Модель інформаційної технології формування операції секвентуванняОвсяк, О.
Article2011Оптимізація режимів роботи газотранспортної системиПритула, Н.; Притула, М.; Дацюк, А.; Гладун, С.; Химко, О.
Article2011Метод шифрування інформації на основі АТЕВ-функційДронюк, І.; Шкодин, А.; Барабаш, І.; Закала, М.
Article2011Ідентифікація параметрів моделі газотранспортної системиПритула, Н.; Притула, М.; Боярин, І.; Ямнич, В.; Гринів, О.; Химко, О.
Article2011Визначення вертикальної складової вектора напруженості магнітного поля землі за значенням кута магнітного нахиленняРаєвський, М.
Article2011Самоорганізація стратегій стохастичної гри на прикладі побудови латинських квадратівКравець, П.
Article2011Інваріантні моменти в прикладних задачах обробки та аналізу зображеньПелешко, Д.; Ковальчук, А.; Кустра, Н.; Ізонін, І.
Article2011Проектування системи опрацювання звернень громадян до органів місцевої владиМарковець, О.; Пелещишин, А.; Жежнич, П.
Article2011Поєднання алгоритму RSA і побітових операцій при шифруванні-дешифруванні зображеньКовальчук, А.; Пелешко, Д.; Хомин, М.; Борзов, Ю.
Article2011Формализация бизнес-процессов на основе аппаратов РСА и π -исчисленияИлюшко, В.; Калмыков, А.
Article2011Оцінка складності кодових схем захисту інформації доказової стійкості на просторових кривихГрабчак, В.; Грабчак, З.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 68