Перегляд зібрання за групою - Теми interactivity

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати від 1 до 10 із 13
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2012Information and multimedia product in higher educationKunanets, Natalya; Malynovskyi, Ostap
Article28-бер-2017Електронний підручник в українській вищій освіті: від ідеї створення до реалізаціїКухарський, Віталій; Осередчук, Ольга; Kukharskyi, Vitaliy; Oseredchuk, Olga
Article2013Загальні вимоги до інтерактивних вправ електронних підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів та приклади їх реалізації у середовищі Adobe CaptivateАнохін, В.; Ковальова, К.; Анохін, Д.; Шевченко, А.
Article2014Загальні вимоги до інтерактивних вправ електронних підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів та приклади їх реалізації у середовищі Adobe CaptivateАнохін, В. М.; Ковальова, К. О.
Article2010Методи візуалізації даних у розподілених системахБасюк, Т. М.; Василюк, А. С.
Article2010Моделювання досвіду користувача програмного забезпечення САПР накопиченням діалогової інформаційної діяльностіМаркелов, О. Е.; Лобур, М. В.
Article2016Музейні інновації та інтерактивність у теорії та практиці музейної справиБанах, В. М.
Article2012Мультимедійний контент: стан та перспективиМалиновський, О. Б.
Article2013Принципи створення електронних підручників для вищих навчальних закладів на прикладі електронного підручника “Економіка підприємства”Анохін, В. М.; Афанасьєв, М. В.; Плоха, О. Б.
Article2012Принципи створення електронних підручників для вищих навчальних закладів на прикладі електронного підручника “Економіка підприємства”Анохін, Віктор; Афанасьєв, Микола; Плоха, Олена