Browsing by Subject фінансова звітність

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 14
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2014Аналіз концепцій пояснення категорії “група” з метою бухгалтерського обліку за МСФЗБрадул, О. М.; Юнацький, М. О.
Article20-Jun-2017Аналіз особливостей фінансової звітності на підприємствах малого та мереднього бізнесуКазарян, А. А.; Сударкіна, С. П.
Article2014Бухгалтерський облік закінчується звітністю, а МСФЗ – починаються з неїОрлова, В. К.; Кафка, С. М.
Article2011Достовірність як невід’ємна характеристика фінансової звітності підприємствПилипенко, Любомир; Луцишин, Ірина
Article28-Mar-2017Методологічні підходи до обліку інтелектуального потенціалу компаній на основі концепції збереження інтелектуального капіталуЯремко, І. Й.; Пилипенко, Л. М.; Подольчак, Н. Ю.; Yaremko, I. Yo.; Pylypenko, L. M.; Podolchak, N. Y.
Article2014Нематеріальні активи як об’єкт обліку і звітностіПлекан, М. В.
Article28-Mar-2017Особливості обліку та відображення у звітності інформації про забезпечення відповідно до національних та міжнародних стандартів, а також податкового кодексу УкраїниВоськало, Н. М.; Карий, О. І.; Воськало, В. І.; Voskalo, N. M.; Karyj, O. I.; Voskalo, V. I.
Article28-Mar-2017Оцінка в бухгалтерському облікуКафка, С. М.; Kafka, S. M.
Article2014Первинний облік резервів на підприємствахДемська, Ю. В.; Пилипенко, Л. М.
Article28-Mar-2017Процеси капіталізації корпорацій та їх відображення у звітностіЯремко, І. Й.; Лемішовська, О. С.; Yaremko, I.; Lemishovska, O.