Browsing by Subject ентропія

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 14
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2013Segmentation of partially-blurred images using wavelet transformPiontko, N.; Karpinski, M.
Article2013Thermodynamics as a base of behaviour of inanimate and animate natureGladyshev, Georgiy; Goldfein, Mark
Article2016Алгоритмічні та схемотехнічні засоби опрацювання сигналів імпульсного первинного перетворювача за оцінками інформаційної ентропіїМануляк, І. З.; Мельничук, С. І.
Article2013Використання предикторів в процесі прогресуючого ієрархічного контекстно-незалежного стиснення зображень без втратШпортько, О.
Article2015До питання визначення міри та кількості інформаціїТрохимчук, Петро
Article2009Дослідження впливу розрядності АЦП на ефективність оброблення широкосмугових сигналів зі змінною ентропією в інформаційних каналах автоматизованих системМельничук, С. І.
Article26-Feb-2018Ентропія в діяльності підприємства: суть та основні підходи до оцінюванняДейнега, О. В.; Дейнега, І. О.
Conference Abstract21-May-2020Застосування умовної ентропії для оцінювання інформаційно-психологічного впливу в соціальних мережахБродський, Юрій; Молодецька, Катерина
Article28-Mar-2017Збільшення ентропії кодового слова у двійковому каналі за постійної тривалостіЗахарченко, М. В.; Басов, В. Є.; Кочетков, О. В.; Голев, Д. В.; Криль, А. С.; Zakharchenko, N. V.; Basov, V. E.; Kochetkov, A. V.; Golev, D. V.; Kril, A. S.
Autoreferat2008Метод та засоби формування і оброблення широкосмугових сигналів зі змінною ентропією в розподілених комп’ютерних системахКозленко, Микола Іванович