Browsing by Author Журахівський, А. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2001Активні втрати потужності у магнітопроводі силового трансформатора та їх вплив на перехідні процеси в мережах з ізольованою нейтраллюЖурахівський, А. В.; Кенс, Ю. А.; Мединський, Р. В.; Засідкович, Н. Р.
Article2012Аналіз режимів роботи вторинних кіл трансформаторів струму за їх розкороченняЖурахівський, А. В.; Кінаш, Б. М.; Яцейко, А. Я.; Ференсович, Р. Я.
Article2001Аналіз ферорезонансних процесів на підстанціях 220 кв з електромагнітними трансформаторами напругиЖурахівський, А. В.; Кене, Ю. А.; Батенько, П. В.
Article2009Дослідження ферорезонансних процесів в електромережах з заземленою нейтраллю на основі комп’ютерного моделюванняЖурахівський, А. В.; Кенс, Ю. А.; Коновал, В. С.; Яцейко, А. Я.
Article2007Моделювання процесів в ізоляційних конструкціях та здійснення комплексної діагностики ізоляції під робочою напругоюЖурахівський, А. В.; Кенс, Ю. А.; Яцейко, А. Я.
Article2015Ферорезонансні процеси на частоті мережі та діапазони гасильних резисторів для його зривуЖурахівський, А. В.; Яцейко, А. Я.; Масляк, Р. Я.