Browsing by Author Дольнікова, Л. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2014Візуалізація змісту навчального матеріалу з дисципліни «Товарознавство» як чинник формування професійної компетенції фахівців напряму «Маркетинг»Дольнікова, Л. В.; Лисяк, Н. М.
Article2015Деякі підходи до формування системних знань під час планування та організації самостійної роботи студентівДольнікова, Л. В.
Conference Abstract30-May-2019Диференційоване навчання в неоднорідній студентській групіДольнікова, Л. В.
Conference Abstract15-Oct-2018Дослідження міжособистісних стосунків у академічній студентській групіКошовий, Д.; Дольнікова, Л. В.
Conference Abstract15-Oct-2018Компетентісний підхід до підготовки вчителя-логопедаКулик, Н.; Дольнікова, Л. В.
Article2015Методологічні підходи до відбору змісту навчального матеріалу з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням»Дольнікова, Л. В.; Цубов, Л. В.
Article2014Наукова-пошукова робота студента як елемент системи наукової діяльності кафедриДольнікова, Л. В.; Цубов, Л. В.
Article2012Організаційно-педагогічні формування системи інтегрованих знань студентів як передумови підвищення їх фахової компетенціїДольнікова, Л. В.; Цубов, Л. В.
Conference Abstract15-Oct-2018Педагогічне насильство і його наслідкиПушкар, Т.; Дольнікова, Л. В.
Conference Abstract1-Oct-2018Педагогічне насильство і його наслідкиПушкар, Т.; Дольнікова, Л. В.
Article2015Принципи призначення знань в інтеграції змісту дисципліни навчального пл.ану в процесі підготовки фахівців напряму «Маркетинг»Дольнікова, Л. В.; Лисяк, Н. М.
Article2014Системний підхід до фундаментальної підготовки менеджерів як передумова формування фахових знаньДольнікова, Л. В.; Цубова, О. Л.
Article2013Структурування змісту навчальних дисциплін як важлива передумова для підвищення якості підготовки фахівцівДольнікова, Л. В.; Цубова, О. Л.
Conference Abstract17-Apr-2018Формування наукового мислення студентів на основі інтегративного підходуДольнікова, Л. В.
Article2012Інтеграція та систематизація змісту фундаментальних дисциплін у вищій школі, як передумова формування фахової компетенції випускника вищої школиДольнікова, Л. В.
Conference Abstract15-Oct-2018Інтернет–технології та засоби етнопедагогіки в організуванні виховної роботи у закладі вищої освітиПерун, В.; Дольнікова, Л. В.