Browsing by Author Гой, Б. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2013Мультикультурна складова формування архітектури театрально-видовищних будівель та споруд ЗакарпаттяХір, А. М.; Гой, Б. В.
Article2006Принципи та складові формування сучасної архітектури єврейського театру в УкраїніПроскуряков, В. І.; Гой, Б. В.
Article2015Розвиток поняття “зеленої архітектури” в сучасному проектуванні та будівництвіГой, Б. В.; Катола, Х. О.
Article2010Розвиток сучасних просторово-середовищних ідей львівською архітектурною школою (на прикладі результатів українсько-німецького проектного семінару "Центр Європи знаходиться на Сході", що відбувся у Львові в травні 2009 року)Гой, Б. В.
„Article“26-Feb-2018Роль і місце національної спілки архітекторів України у формуванні архітектурної освіти та науки майбутнього (на прикладі львівської обласної організації)Гой, Б. В.; Goy, B. V.
Article2006Споруда в місті – константа чи процес?Гой, Б. В.; Джигіль, Ю. Є.
Article26-Feb-2018Стан дослідженості архітектури польського театру в Україні та у світі у літературних джерелахСавчак, Р. Н.; Гой, Б. В.; Savchak, R.; Goy, B.
Article2014Сіті-холи як нові типи будівель організації громадського життя в сучасному місті (за результатами Міжнародного українсько-німецького проектного семінару “Новий громадський форум м. Тернополя”)Гой, Б. В.
Article2014Театральне мистецтво як формівний чинник громадського простору на прикладі м. УжгородаХір, А. М.; Гой, Б. В.
Article2008Шляхи реновації територій промислової забудови ХХ століття в містах УкраїниПроскуряков, В. І.; Гой, Б. В.