Browsing by Author Будзан, В. І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2008Кінематичні та силові співвідношення в намотувальній системі з поступальним підпружиненим компенсаторомВіннік, В. М.; Будзан, В. І.; Коцюмбас, О. Й.
Article2008Кінематичні та силові співвідношення у відкритій намотувальній системі з коромисловим компенсаторомБудзан, В. І.; Віннік, В. М.; Коцюмбас, О. Й.
Article1-Mar-2005Методика знаходження силових та кінематичних співвідношень у намотувальних системах з двома некруглими барабанамиБудзан, В. І.; Віннік, В. М.
Article2001Обґрунтування параметрів натяжної частини експериментальної установки для дослідження відкритої намотувальної системи з компенсаторомБудзан, В. І.
Article2009Побудова математичної моделі намотувальної системи з барабанами в формі правильних призм і поступальним компенсаторомБудзан, В. І.; Віннік, В. М.; Коцюмбас, О. Й.
Article2002Представлення динамічних явищ у намотувальній системі з некруглими барабанамиВіннік, В. М.; Будзан, В. І.; Собченко, О. Є.
Article2006Представлення кінематичних співвідношень в системах зовнішнього намотування барабанами у формі прямокутників з круговим спряженням кутівБудзан, В. І.; Віннік, В. М.; Винник, В. В.
Article2002Силові співвідношення в намотувальній системі з прямокутними барабанами та комбінованим компенсаторомБудзан, В. І.