Browsing by Author Бублик, М. І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 45  next >
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2016IT-індустрія в Україні як соціальний ліфт та перспективна галузь економікиБублик, М. І.; Карп’як, А. О.; Рибицька, О. М.
Conference Abstract30-Nov-2018Адаптація українських брендів для закордонних ринківМазуряк, О. В.; Бублик, М. І.
Article2008Аналіз методів економічної оцінки збитків, завданих лісовому господарству надзвичайними ситуаціями техногенного характеруБублик, М. І.; Коропецька, Т. О.
Conference Abstract25-Nov-2018В2С в електронній торгівлі: особливості та перспективи розвитку в контексті імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄСБублик, М. І.; Медвідь, Р. В.
Article2011Державне регулювання викидами та забрудненням довкілля: інноваційна пасткаБублик, М. І.
Article2013Державне регулювання техногенних збитків у національному господарстві на засадах політики “зеленої” економікиБублик, М. І.
Article2013Динамічні моделі економічного оцінювання складових техногенних збитків в національному господарствіБублик, М. І.
Article2014Дослідження бюджетно-податкової політики у сфері державного регулювання техногенних збитків у національному господарствіКузьмін, О. Є.; Бублик, М. І.
Article2011Екологічне страхування як пріоритет формування інноваційної інфраструктури національної економікиБублик, М. І.; Дякунчак, Р. М.
Article2011Екологічний маркетинг як інструмент механізму розвитку соціо-еколого-економічної системиБублик, М. І.
Article2012Екологічний податок: конкурентна стратегія “зеленої” економіки УкраїниБублик, М. І.; Коропецька, Т. О.
Article2012Екологічні платежі у системі національних рахунків: енергетичний підхідБублик, М. І.; Коропецька, Т. О.
Article23-Feb-2010Експертні методи оцінки втрат від надзвичайних ситуацій техногенного характеруБублик, М. І.; Коропецька, Т. О.
Article2007Електронна торгівля з погляду євромаркетингу як складова частина маркетингових стратегій підприємстваБублик, М. І.; Бєлуха, О. М.; Сокіл, М. Р.
Article2014Застосування можливостей нечіткої логіки до прогнозування техногенної шкоди в національному господарствіКузьмін, О. Є.; Бублик, М. І.; Рибицька, О. М.
Article2007Концепція застосування новітніх інформаційних технологій до процесу управління науково-навчальними організаціямиБублик, М. І.; Сокіл, М. Р.
Article2013Методологія оцінювання техногенних збитків підприємств в Україні та світіКузьмін, О. Є.; Бублик, М. І.
Article2015Механізм державного управління “зеленою” національною економікоюБублик, М. І.
Article2012Механізм регулювання техногенних збитків промислових підприємств: логістика рециклювання як інструмент його застосуванняБублик, М. І.
Conference Abstract17-May-2018Можливості та труднощі імплементації угоди про асоціацію у сфері прав інтелектуальної власностіБублик, М. І.; Лісовська, Л. С.; Медвідь, Р. В.