Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9642
Назва: Європейське середовище - європейському місту: (львівська дизайнерська школа - минуле,сучасність) )
Автори: Павлів, А. П.
Бібліографічний опис: Павлів А. П. Європейське середовище - європейському місту: (львівська дизайнерська школа - минуле,сучасність) / А. П. Павлів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 505 : Архітектура. – С. 383–393. – Бібліографія: 4 назви.
Дата публікації: 2004
Видавництво: Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Короткий огляд (реферат): Людина творить для себе предметне середовище, яке необхідне їй для задоволення життєвих потреб і тому звернення до такого феномену, як дизайн у філософському розумінні – до цілісної системи мислення, яка здатна творити ідеї у напрямку максимального упорядження життєдяльності і образотвореня її гармонійного предметного середовища, що базується на багатьох науках, є актуальним. Формування системи національного дизайну обумовлює розробку та реалізацію відповідних загально державних заходів, законодавчо-нормативне забезпечення, впровадження регіональної політики з дизайну; заходів з підготовки спеціалістів, розвитку теорії, методології і практики дизайнерської діяльності, розвитку інформаційної політики та міжнародних зв’язків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9642
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Архітектура. – 2004. – №505

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
59.pdf2,9 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.