Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2004. – № 515 : [25] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У збірнику публікуються статті за результатами завершених теоретичних і експериментальних досліджень, моделювання та оптимізації виробничих процесів, процесів обробки різанням, формоутворення та складання в машино- й приладобудуванні, проблеми сучасного метало- та матеріалознавства, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, котрі вирішують проблеми проектування та оптимізації виробничих і технологічних процесів, контролю якості, матеріалознавства, створення обладнання та устаткування в сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні / відповідальний редактор З. А. Стоцько. – 140 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2004Підвищення коефіцієнта стиску монохромних зображень на основі косинусного перетворенняТаянов, С. А.
Article2004Структура та фазовий склад сплаву Ti-6AI-4V після комплексного лазерного легуванняПлешаков, Е. І.; Кирилів, О. В.; Онуферко, В. К.
Article2004Заварювання тріщин у корпусних деталях з чавуна термохімічними заварювальними засобамиЛебедєв, Б. В.
Article2004Металознавчі аспекти руйнування кисневих балонів під час експлуатаціїКузін, О. А.; Яцюк, Р. А.; Мещерякова, Т. М.; Лаушник, І. П.
Article2004Технологія отримання корпусів кранів з бронз у результаті екзотермічних реакційЖигуц, Ю. Ю.
Article2004Оптимізація параметрів подрібнення твердої сировини під час розчинення та екстракції в полі гравітаційних або відцентрових силБілонога, Ю. Л.
Article2004Математичний опис залишкових мікронапружень у термінах феноменологічної моделіГолиборода, І. М.; Кузьо, І. В.
Article2004Загальні аспекти технології оброблення поверхонь струменем незв’язаних твердих тілСтоцько, З. А.; Стефанович, Т. О.
Article2004Динамічні процеси у рухомих одновимірних системах і один підхід до їх дослідженняСтоцько, З. А.; Сокіл, Б. І.; Сеник, А. П.; Арсиненко, Н. О.
Article2004Технологічні можливості резонансних вібраційних притиральних машин з кутовими та коловими коливаннями притирів для оброблення плоских поверхонь деталейПовідайло, В. О.; Костенко, М. А.; Гаврильченко, О. В.; Шпак, Я. В.
Article2004Роторні дозатори для сипких продуктів, придатних до присипанняКоруняк, П. С.; Боровець, В. М.
Article2004Взаємозумовленість структури рядів передатних відношень та оптимальних законів перемикання ступеневої трансмісії автомобіляГащук, П. М.; Пельо, Р. А.
Other2004Титульний аркуш до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 515-
Other2004Зміст до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 515-
Article2004Дискретна методика визначення характеру зношення притира на резонансній вібраційній машині з кутовими коливаннями притирального дискаГаврильченко, О. В.; Ланець, О. С.; Шпак, Я. В.
Article2004Дослідження динамічних характеристик вібраційно-відцентрового зміцнення довго вимірних циліндричних деталейАфтаназів, І. С.; Литвиняк, Я. М.; Кусий, Я. М.
Article2004Технологічні можливості зниження амплітуди коливань технологічної системи шліфуванняШахбазов, Я. О.
Article2004Класифікація виробів під час оптимізації та проектування технологій оброблення вільними абразивами у вібруючих контейнерахМіцик, А. В.
Article2004Застосування симплекс-методу для структурної оптимізації автоматизованих ліній пакуванняПальчевський, Б. О.; Власюк, С. В.
Article2004Математична модель точності фрикційного оброблення циліндричних поверхоньГурей, І. В.; Гурей, Т. А.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25