Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2000. – № 412 : [25] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику публікуються результати теоретичних і експериментальних досліджень, моделювання та оптимізації виробничих процесів машино- та приладобудування, матеріалознавства, інформатики, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, що працюють над проблемами моделювання та оптимізації виробничих і технологічних процесів, яких цікавлять напрямки розвитку автоматизації виробництва, матеріалознавства, інформатики, вимірювань і контролю якості у сучасному машино- і приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні / відповідальний редактор З. А. Стоцько. – 136 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2000Теплова діагностика вальцьового парку борошномельного підприємстваВанкевич, П. І.
Article2000Критеріальні рівняння граничної рівноваги для квазікрихких тіл в рамках деформаційного підходуПанько, І. Н.; Когут, М. С.; Панько, О. І.
Article2000Оптимізація мікроструктури для підвищення опору контактному руйнуванню покращаних сталейКузін, О. А.; Беспалов, С. А.
Article2000Розрахунок параметрів просторовоїколивної системи вібраційної машини з багатокомпонентними коливаннямиВрублевський, І. Й.; Керницький, І. С.
Article2000Визначення власних частот згинних коливань металоконструкції навішувальної штанги причіпного обприскувача з трособлоковою системою складанняВікович, І. А.
Article2000Аналіз динаміки вібраційних машин об’ємної обробки деталейБоровець, В. М.; Коломієць, В. О.; Гаврильченко, О. В.
Article2000Дослідження автоколивань свердла для глибокого свердління деталейБрощак, І. І.
Article2000Аналіз та вибір оптимальних фінішних операцій технологічного процесу виготовлення довгомірних циліндричних деталейАфтаназів, І. С.; Кусий, Я. М.
Article2000Титульний аркуш до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 412-
Article2000Поверхневе лазерне гартування й навуглецювання титанового сплаву ВТ22Плешаков, Е. І.; Сенявський, Я.; Філіп, Р.; Миник, С. В.
Article2000Експериментальне визначення нижчої власної частоти панелі тришарового антенного рефлектораЗавірохін, М. І.
Article2000Розрахунок нестаціонарних поперечних коливань бурових вишокХарченко, Є. В.; Левринець, В. М.
Article2000Вплив мікроструктури на зносостійкість колісної сталі після плазмового зміцненняМещерякова, Т. М.; Лаушник, І. П.; Беспалов, С.А.; Кузін, М.О.
Article2000Розрахунок жорсткісних характеристик пружних втулково-пальцевих муфтХарченко, Є. В.; Колесник, К. К.
Article2000Методика випробувань технологічних властивостей мастильно-охолоджувальних рідинЯцюк, В. А.; Кук, А. М.
Article2000Технологія виготовлення і відновлення деталей сільськогосподарських машин з використанням витих заготовокПилипець, М. І.
Article2000Вплив зміни параметрів зварювання на напружений стан стиків трубопроводівДзюбик, А. Р.
Article2000Дослідження нелінійної математичної моделі систем друкарських парДурняк, Б. В.; Тимченко, О. В.
Article2000Моделювання спектра гармонійних складових сили різання у процесах зубофрезерування в умовах обкочуванняГрицай, І. Є.
Article2000Використання геометричних засобів обробки параметрів процесів у хімічному машинобудуванніМартин, Є.; Панкевич, Б.; Волошкевич, П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25