Електроенергетичні та електромеханічні системи. – 2001. – №418 : [37] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику публікуються результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів Національного університету “Львівська політехніка” та інших ВНЗ і організацій України. Для наукових співробітників та інженерів, які спеціалізуються в галузі електроенергетики і електромеханіки.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи / відповідальний редактор О. Ю. Лозинський. – 192 с. : іл.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 37 з 37
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2001Аналіз електромагнітних процесів неробочого ходу генератора стабільної частоти з безконтакним модульованим збуджувачем на базі двопульсного перетворювача частотиВасилів, К. М.
Article2001Ідентифікація електромагнітної та електромеханічної постійних часу електропривода з двигуном постійного струму незалежного збудженняБешта, О. С.
Article2001Регулятор стану соко-стружкової суміші в дифузійному апаратіЛозинський, О. Ю.; Головач, І.
Article2001Оптимізація контуру струму в електроприводі постійного струму за системою керований перетворювач-двигунЛозинський, О. Ю.; Бойчук, Б. Г.
Article2001Математичне моделювання електромеханічних процесів у вентильному реактивному двигуні з паралельним буфером енергіїТкачук, В. І.; Каша, Л. В.
Article2001Визначення передачі ланцюгового багатоконтурного графаЛуцків, М. М.; Верхола, М. І.
Article2001Дослідження режимів виткових замикань однофазного трасформаторного агрегатуЛисяк, Г.; Маліновський, А.; Никонець, Л.; Олійник, М.; Зубрицький, М.
Article2001Забезпечення адекватнсті під час моделювання квазінормальних розподілівЛазько, О.; Недоступ, Л.; Бобало, Ю.
Article2001Схемотехнічні засоби підвищення кофіцієнта потужності тягових підстанційКоруд, В. І.
Article2001До питання надійності виробів в умовах серійного виробництваКіселичник, М. Д.; Недоступ, Л. А.; Бобало, Ю. Я.
Article2001Принципи аналізу надійності роботи електроустановок в умовах багатовимірних діяньКінаш, Б. М.
Article2001Експериментальне визначення параметрів синхронних виконавчих мікродвигунівЗавгороднїй, В. Д.; Снітков, І. Ф.
Article2001Активні втрати потужності у магнітопроводі силового трансформатора та їх вплив на перехідні процеси в мережах з ізольованою нейтраллюЖурахівський, А. В.; Кенс, Ю. А.; Мединський, Р. В.; Засідкович, Н. Р.
Article2001Використання властивостей інтервальних моделей в задачах послідовного планування оптимальних експериментівДивак, М.
Article2001Автоматизація збору та обробки режимних замірів в енергопостачальній компанії ВАТ "Львівобленерго"Данилюк, О. В.; Козовий, А. Б.; Майоров, А. Ю.
Article2001Моделювання технологічних витрат електричної енергії в енергопостачальних компаніях на основі штучної нейронної мережі з синтезом додаткових входівДанилюк, О. В.; Батюк, Н. Б.; Андрощук, О. В.
Article2001Аналіз одновимірних електромагнітних полів у провідній феромагнітній плиті при стрибкоподібних вимушенняхГречин, Д. П.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 37 з 37