Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2010. – Випуск 44 : [19] Collection home page

Logo

Український міжвідомчий науково-технічний збірник

В Українському міжвідомчому науково-технічному збірнику “Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні“ висвітлюються результати теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження у виробництво автоматичного та автоматизованого обладнання різноманітного призначення, а саме: технічних засобів транспортування та подачі на технологічні операції; обладнання викінчувального оброблювання та зміцнення виробів; контрольних автоматів, інструменту; систем автоматичного керування. Подаються матеріали щодо розробки новітніх технологій та засобів обробки деталей; досліджень математичних моделей технологічного обладнання, систем, прогресивних технологій тощо. Збірник призначений для наукових, інженерно-технічних працівників підприємств, НДІ, КБ і для викладачів, аспірантів, магістрів та студентів старших курсів вищих закладів освіти і є авторитетним науковим виданням, що висвітлює результати актуальних теоретичних та експериментальних досліджень науковцями багатьох ВНЗ та науково-дослідних організацій України. Бібліографія в кінці статей.

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – Випуск 44. – 132 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 19 of 19
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2010Особливості розрахункових схем нестаціонарних динамічних задач при ударному та імпульсному видах навантажень в’язкопружних амортизаторів вібраційних машинЧовнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.
Article2010Програмне забезпечення автоматизованого пошуку оптимального компонування пакувального апаратуПальчевський, Б. О.; Шаповал, О. М.
Article2010Система керування електромагнітними віброзбудниками з регулюванням амплітуди та частоти коливань на основі ШІМЗелінський, І. Д.
Article2010Моделювання динаміки і синтез регулятора цифрової системи керування електромагнітним вібростендомГуров, А. П.; Черно, О. О.; Кудрявцева, М. О.
Article2010Методи та алгоритми декодування двійкових циклічних послідовностей Галуа в автоматизованих системах контролю споживання енергоносіївМельничук, С. І.
Article2010Розрахунок прямокутної матриці прес-форми на міцність і жорсткістьБойко, М. В.; Велика, О. Т.; Топільницький, В. Г.; Лампіка, Р. В.
Article2010Підвищення інформативності емпіричних залежностей, отримуваних стосовно механічного оброблення матеріалівЛитвиняк, Я. М.; Кусий, Я. М.; Махоркін, Є. М.
Article2010Дослідження ефективності різних методів кластеризації та класифікації кластерів для стискання монохромних зображень штучного зору робота на основі компонентного аналізуТаянов, С. А.
Article2010Поширення синфазного методу розрахунку параметрів тримасових механічних коливальних систем для створення високоефективних міжрезонансних вібраційних машин з інерційним приводомЛанець, О. С.; Шпак, Я. В.; Лозинський, В. І.
Article2010Модель і метод розрахунку динамічних процесів у причіпному бітумо-щебеневому агрегаті з незалежною торсіонною підвіскою з урахуванням рухливості розігрітого рідкого бітумуВікович, І. А.; Дубневич, О. М.; Осташук, М. М.
Article2010Експериментальне дослідження процесу розбігу вібраційної машини з дебалансним приводомЯрошевич, Т. С.; Силивонюк, А. В.; Ярошевич, М. П.
Article2010Визначення на основі руху оптимальних нелінійних характеристик систем, які описуються рівнянням Клейна–ГордонаСокіл, М. Б.; Хитряк, О. І.
Article2010Періодичні та стохастичні автоколивання машин при врахуванні інерційності регулятора швидкості обертання двигунаЛовейкін, В. С.; Човнюк, Ю. В.; Почка, К. І.
Article2010Методи створення комплексу енергоощадних машинКузьо, І. В.; Зінько, Р. В.
Article2010Технологические возможности комбинированного вибрационного механохимического нанесения покрытияИванов, В. В.
Article2010Синтез власних частот та режимів роботи тримасових вібраційних машинГурський, В. М.; Шпак, Я. В.
Article2010Комаров Михайло Степанович – видатний учений у галузі динаміки машинКузьо, І. В.; Павлище, В. Т.
Article2010Дослідження двомасового вібротранспортера з несуміщеними центрами масВрублевський, І. Й.
Article2010Формирования оксидной пленки в условиях виброобработки с использованием полимерных рабочих средИванов, В. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 19 of 19