Публікації та електронні документи НТБ, бібліографічні видання : [90] Community home page

Browse

Sub-communities within this community

Семінар бібліотек трьох політехнік «Львів-Краків-Лодзь» [30]

У рамках двосторонніх угод про співпрацю між Науково-технічною бібліотекою Національного університету «Львівська політехніка» та бібліотеками Технічних університетів м. Краків (2010 р.) і м. Лодзь (2012 р.) організовано Семінар бібліотек трьох політехнік «Львів-Краків-Лодзь» по обміну досвідом у галузі організації та управління бібліотекою, управління та розповсюдження інформації.

Collections in this community

Бібліографічні покажчики "Праці Національного університету "Львівська політехніка" [17]

У покажчики включено бібліографічні описи монографій, підручників, довідників, методичних матеріалів, статей із журналів та збірників, опублікованих тез доповідей на конференціях, семінарах, симпозіумах, бібліографічних видань. Подано також описи окремих науково-популярних газетних статей та рецензій. Покажчики призначені для широкого кола наукових, інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів, а також для працівників бібліотек та інформаційних служб.

Біобібліографія вчених Львівської політехніки [12]

У виданнях відображено основні етапи життя, наукова, науково-організаційна і педагогічна діяльність вчених Університету. Покажчики містять інформацію про науковий доробок вчених. Розраховані для наукових працівників, студентів, істориків науки

Discover

Date issued
Has File(s)