Please use this identifier to cite or link to this item: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/6549
Title: Розробка технології створення планової геодезичної мережі методом несуцільних спостережень тріангуляції. Навчальний посібник з курсу “Основні геодезичні роботи”. Частина Х
Authors: Літнарович, Р. М.
Bibliographic description (Ukraine): Літнарович Р. М. Розробка технології створення планової геодезичної мережі методом несуцільних спостережень тріангуляції : навчальний посібник з курсу "Основні геодезичні роботи" / Р. М. Літнарович ; Чернігівський державний інститут економіки і управління - Чернігів, 2001. - Ч. Х . - 45 с.
Issue Date: 2001
Publisher: Чернігівський державний інститут економіки і управління
Keywords: метод несуцільних спостережень тріангуляції
імітаційне моделювання
зрівноваження корелатним способом
оцінка точності
Abstract: У ІХ частині посібника досліджувалась модель тріангуляції №1, яка була взята із Практикуму з вищої геодезії МІІГАіК, 1982 року видання. У Х частині посібника досліджується модель тріангуляції №2, яка взята із Практикуму з вищої геодезії автора Б.Н.Рабіновича, 1951 року видання.
Description: До недавнього часу одним із найпоширеніших методів побудови і згущення державних геодезичних мереж була тріангуляція. На місцевості закріплюють ряди і мережі трикутників, вимірюють горизонтальні кути і вихідні сторони або замикають ряди на пункти з відомими координатами. Розраховують всі сторони і координати пунктів находять нев’язки, і якщо вони допустимі, урівнюють тріангуляцію і роблять оцінку точності. В зв’язку з широким використанням за останній час методу визначення координат пунктів за системою GPS, особливо актуальним постає питання у поєднанні даного методу із традиційними наземними методами, такими, як полігонометрія, тріангуляція, трилатерація.
Sponsorship: ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ
URI: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/6549
Content type: Book
Appears in Collections:Статті та тези

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
10ч Основні геод. роботи.docУ Х частині посібника досліджується модель тріангуляції №2, яка взята із Практикуму з вищої геодезії автора Б.Н.Рабіновича, 1951 року видання.1,34 MBMicrosoft WordView/Open
Титульна сторінка Несуцільні мережі тріангуляції Частина Х.docТитульна сторінка книги29 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools