Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2018. – № 891 : [10] Collection home page

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У збірнику наукових праць опубліковано результати завершених теоретичних і експериментальних досліджень з моделювання та оптимізації виробничих процесів, процесів оброблення різанням, формоутво-рення та складання в машино- і приладобудуванні, проблеми сучасного метало- та матеріалознавства, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, магістрів, спеціалістів, які вирішують проблеми проектування та оптимізації виробничих і технологічних процесів, контролю якості, матеріалознавства, створення обладнання та устаткування у сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; голова Редакційно-видавничої ради Н. І. Чухрай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. – № 891. – 68 с. : іл.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні

Зміст


1
3
8
18
26
35
42
52
60
66

Content


1
3
8
18
26
35
42
52
60
66

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 10 of 10
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article26-Feb-2018Конструкторсько-технологічне забезпечення надійності з’єднання “комбінований зубок – шарошка” у тришарошкових бурових долотахСліпчук, А. М.; Яким, Р. С.
Article26-Feb-2018Визначення впливу властивостей сипкого середовища на ефективність сепараціїСтоцько, З. А.; Ребот, Д. П.; Топільницький, В. Г.
Article26-Feb-2018Профіль різальної кромки різців для виготовлення замкової нарізі з мінімальною негерметичністюОнисько, О. Р.; Пітулей, Л. Д.; Довбуш, І. З.
Article26-Feb-2018Вібраційні транспортно-маніпулюючі конвеєри для пакувального обладнанняКорендій, В. М.; Гаврильченко, О. В.; Шенбор, В. С.
Article26-Feb-2018Моделювання процесу попутного і зустрічного фрезерування у системі AdvantedgeСтупницький, В. В.
Article26-Feb-2018Технологічні та експлуатаційні характеристики і параметри зубчастих передач евольвентного та синусоїдального зачепленняГрицай, І. Є.
Article26-Feb-2018Врахування помилок першого та другого родів перемикального пристрою для системи із двократним холодним резервуваннямСтефанович, Т. О.; Щербовських, С. В.
Article26-Feb-2018Визначення конструкційних параметрів машин для різання хлібобулочних виробівЗавербний, А. Р.; Кодра, Ю. В.
Article26-Feb-2018Титульний аркуш до Вісника Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні-
Article26-Feb-2018Зміст до Вісника Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні-
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 10 of 10