Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2003. – № 480 : [29] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У збірнику публікуються статті за результатами завершених теоретичних і експериментальних досліджень, моделювання та оптимізації виробничих процесів, процесів обробки різанням, формоутворення та складання в машино- й приладобудуванні, проблеми сучасного метало- та матеріалознавства, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, котрі вирішують проблеми проектування та оптимізації виробничих і технологічних процесів, контролю якості, матеріалознавства, створення обладнання та устаткування в сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2003. – № 480 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні / відповідальний редактор З. А. Стоцько. – 156 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 29
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2003Сірі і білі спеціальні термітні чавуниЖигуц, Ю. Ю.
Article2003Фазовий склад лазерно-легованих силіцієм і карбоном поверхневих шарів сплаву Ti-6Al-4VПлешаков, Е. І.; Філіп, Р.; Онуферко, B. C.
Article2003Поверхневі явища при формуванні градієнтних структурДурягіна, З. А.; Лазько, Г. В.; Івашко, Т. Л.
Article2003Визначення шорсткості обробленої поверхні при шліфуванні абразивними кругамиШахбазов, Я. О.
Article2003Вплив вібраційно-відцентрової зміцнювальної обробки на зносотривкість сталі 40ХКирилів, В. І.; Кирилів, Я. Б.
Article2003Дослідження функціональної залежності питомої сили різання від факторів зубофрезеруванняГрицай, І. Є.; Махоркін, Є. М.
Article2003Силове навантаження в умовах нестаціонарного процесу різання черв’ячною фрезоюГрицай, І. Є.
Article2003Підвищення надійності кільцевих з’єднань обсадних трубПалаш, Р. В.
Article2003Синтез розточувальних головок для розточування кільцевих канавок в отворахМатвійчук, А. В.; Гевко, І. Б.
Article2003Динаміка тримасової вібраційної площадки з електромагнітним приводом для ущільнення бетонуЛанець, О. С.
Article2003Дослідження технологічних параметрів вібраційно-відцентрового зміцнення довговимірних циліндричних деталей з легованих сталейКусий, Я. М.
Article2003Міцність стрижнів в умовах крученняКукляк, М. Л.; Гаврилов, Г. В.; Ступницький, В. В.; Щадило, Я. С.
Article2003Залежність коефіцієнта тертя між зубцями коліс передачі від ударних навантажень при перехідних процесахКузьо, І. В.; Васильєва, О. Е.
Article2003Силова взаємодія між елементами кулькових муфт вільного ходуКравець, І. Є.; Малащенко, В. В.; Сороківський, 0. І.
Article2003Дослідження перехідних та усталених режимів роботи привідних систем з пружними муфтами квазінульової жорсткостіКолесник, К. К.
Article2003Оптимізація конструктивних параметрів вібраційно-відцентрового зміцнювана зубчастих колісКлименко, О. Д.
Article2003Вплив точності виготовлення елементів зубчастої передачі на ступінь точності зубчастого колесаГуліда, Е. М.; Жаровський, A. M.
Article2003Аналіз похибки форми та частоти при формуванні синусоїдального сигналу за допомогою ШІМ для системи керування вібротранспортеромГаврильченко, О. В.; Таянов, С. А.; Чубик, Р. В.
Article2003Розрахунок на міцність комбінованої вертикальної пружної системи резонансної вібраційної притиральної машини з кутовими коливаннями притирального дискаГаврильченко, О. В.; Ланець, О. С.; Шпак, Я. В.
Article2003Дослідження та аналіз роботи роторної дробарки з пружним кріпленням билБоровець, В. М.; Коруняк, П. С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 29