Покриття у приладобудуванні. – 2016 р. : [1] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

Монографія

Систематизовано матеріали основних типів та властивостей покриттів, методів і засобів їх формування у приладобудуванні. Розглянуто основні механізми й моделі формування тонких покриттів, які наносять на різноманітні поверхні виробів точною приладобудування, а також основні стадії росту плівок та дефекти, які виникають у процесі формування. Приділено увагу застосуванню функціональних покриттів у приладобудуванні, основним фізичним та хімічним методам їх отримання. Наведено основні режими й особливості формування функціональних покриттів. Для студенті, магістрів, аспіратів вищих технічних навчальних закладів, які спеціалізуються за напрямом підготовки «Приладобудування», а також викладачам, науковим співробітникам та фахівцям у галузі приладобудування.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 1 з 1
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Book2016Покриття у приладобудуванніАнтонюк, В. С.; Тимчик, Г. С.; Бондаренко, Ю. Ю.; Коваленко, Ю. І.; Бондаренко, М. О.; Гайдаш, Р. П.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 1 з 1

Розкриття

за датою випуску
за типом вмісту
містить файли