Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2016. – № 839 : [14] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У збірнику наукових праць публікуються результати завершених теоретичних і експериментальних досліджень з моделювання та оптимізації виробничих процесів, процесів обробки різанням, формоутворення та складання в машино- і приладобудуванні, проблем сучасного метало- та матеріалознавства, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, магістрів, спеціалістів, які вирішують проблеми проектування та оптимізації виробничих і технологічних процесів, контролю якості, матеріалознавства, створення обладнання та устаткування в сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; голова Редакційно-видавничої ради Н. І. Чухрай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – № 839. – 87 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 14 of 14
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2016Оцінка впливу похибок комплексного самоналагоджувального оснащення на точність оброблюваних циліндричних поверхоньЛуців, І. В.; Волошин, В. Н.; Буховець, В. М.
Article2016Технологічна гнучкість операцій зубонарізання із застосуванням процесу радіально-колового формоутворення зубців циліндричних колісЛитвиняк, Я. М.
-2016Polishing tool with cycloidal movements rotation for the manufacture of flat surfaces working element Li2B4O7Prots, L. A.; Lavrinenko, V. I.
Article2016Зниження регенеративних коливань під час фрезерування маложорстких деталей за рахунок модуляції швидкості головного руху верстатаТонконогий, В. М.; Зелинський, С. А.; Ткач, А. Ж.; Серебрій, Ю. О.
Article2016Проектування нових продуктових ліній шарошок для розроблення функціонально-орієнтованої технології їхнього виготовленняСліпчук, А. М.; Яким, Р. С.
Article2016Характеристика муфти з торцевими канатами тангенціального розташування у режимах аверсу та реверсуПроценко, В. О.; Клементьєва, О. Ю.
Article2016Оптимізація параметрів пресового з’єднання вставних ножів збірних фрезНовіцький, Ю. Я.; Новіцький, Я. М.
Article2016Аналіз продуктивності черв'ячних фрез та їх прогресивних конструкційНастасенко, В. О.
Article2016Розрахунок і конструювання тихохідного горизонтально-осьового вітроколеса з лопатями вітрильного типуКорендій, В. М.; Дмитерко, П. Р.; Новіцький, Ю. Я.
Article2016Реологічна модель формування фізико-механічних властивостей поверхневого шару деталі під час її оброблення різаннямСтупницький, В. В.
Article2016Модель надійності для аналізу причин непрацездатності системи із навантажувальним резервуванням елементів між однотипними модулямиСтефанович, Т. О.; Щербовських, С. В.
Article2016Дослідження процесу зношування за допомогою методу скінченних елементівДолиняк, Я. В.
Other2016Зміст до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 839-
Other2016Титульний аркуш до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 839-
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 14 of 14