Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/33418
Назва: Популяризація послуг відділу академічної установи у соціальних медіа
Автори: Федушко, Соломія Степанівна
Лобода, Зоряна Орестівна
Бібліографічний опис: Федушко С. С. Популяризація послуг відділу академічної установи у соціальних медіа / С. С. Федушко, З. О. Лобода // Сучасні наукові дослідження та розробки: теоретична цінність та практичні результати : матеріали міжнародної науково-практичної конференції, (Братислава (Словакія), 15–18 березня 2016 року). – Київ : ТОВ "НВП "Інтерсервіс", 2016. – Volyme 2. – С. 129–130. – Бібліографія: 5 назв.
Дата публікації: 2016
Видавництво: ТОВ "НВП "Інтерсервіс"
Теми: популяризація
соціальні медіа
соціальні мережі
академічна установа
університет
Короткий огляд (реферат): У час стрімкого розвитку соціальних медіа, вони стали невід’ємною складовою у проектах з популяризації послуг, товарів чи установ. Залучити аудиторію, надавши їй всю необхідну інформацію – це головна мета популяризації академічної установи через соціальні медіа. Просування у соціальних мережах є розповсюдженим методом привернення уваги та зацікавлення цільової аудиторії до відділів академічних установ, з використанням створеної та поширеної достовірної актуальної та цінної інформації про установу та її функціонування. Фундаментальне значення у позиціонуванні послуг академічних установ має віртуальне представництво у соціальних мережах (наприклад, Facebook, Academia, LinkedIn, Google+ та ін.) та створення офіційних інформаційних ресурсів установи (наприклад, веб-сайт, електронна енциклопедія “Вікіпедія”). Соціальні мережі призначені для побудови, відображення і організації соціальних взаємовідносин у WWW.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/33418
ISBN: 978-617-696-440-7
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Статті та тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Братислва_Лобода.pdf321,67 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора