Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2009. – Випуск 43 : [17] Collection home page

Logo

Український міжвідомчий науково-технічний збірник

В Українському міжвідомчому науково-технічному збірнику “Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні“ висвітлюються результати теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження у виробництво автоматичного та автоматизованого обладнання різноманітного призначення, а саме: технічних засобів транспортування та подачі на технологічні операції; обладнання викінчувального оброблювання та зміцнення виробів; контрольних автоматів, інструменту; систем автоматичного керування. Подаються матеріали щодо розробки новітніх технологій та засобів обробки деталей; досліджень математичних моделей технологічного обладнання, систем, прогресивних технологій тощо. Збірник призначений для наукових, інженерно-технічних працівників підприємств, НДІ, КБ і для викладачів, аспірантів, магістрів та студентів старших курсів вищих закладів освіти і є авторитетним науковим виданням, що висвітлює результати актуальних теоретичних та експериментальних досліджень науковцями багатьох ВНЗ та науково-дослідних організацій України. Бібліографія в кінці статей.

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2009. – Випуск 43. – 124 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 17 of 17
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2009Вібраційне обладнання для кавітаційно-магнітної обробки водиСілін, Р. І.; Гордєєв, А. І.
Article2009Обгрунтування параметрів пристрою для дозування компонентів бетонної суміші за абсолютними об'ємамиШоловій, Ю. П.; Кузьо, І. В.
Article2009Багатокритеріальна оптимізація структури пакувальних автоматівПальчевський, Б. О.; Шаповалов, О. М.
-2009Зміст до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск 43-
Article2009Взаємодія подовгастого елемента конструкції з динамічними гасниками коливань маятникового типу з ударною масоюДівеєв, Б. М.; Грицай, В. Я.; Коваль, Т. Б.
Article2009Визначення кінетичних параметрів елементів вібраційної машини з обертовим пристроємБоробець, В. М.; Шенбор, В. С.; Беспалов, А. Л.
Article2009Фундаментальний аналіз динамічних характеристик крокових двигунів систем керування сучасних вантажопідйомних кранівЛовейкин, В. С.; Човнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Леванюк, Д. В.
Article2009Обгрунтування ефективності та параметричних особливостей високоефективних міжрезонансних вібраційних машин з електромагнітним приводомЛанець, О. С.; Кочан, Т. І.; Лозинський, В. І.
Article2009Розробка вібраційного живильника-змішувача з електромагнітним приводомГурський, В. М.; Шпак, Я. В.
Article2009Вплив нелінійного демпфування на резонансні явища гнучкого елемента механічного приводуГащук, П. М.; Назар, І. І.; Сокіл, Б. І.
Article2009Визначення акустичних властивостей шаруватих звукозахисних екранів для транспортних процесівВікович, І. А.; Дівеєв, Б. М.; Мельник, М. Р.
Article2009Дослідження впливу режимів вібраційно-відцентрового зміцнення на геометричні параметри якості поверхні довгомірних циліндричних деталейКусий, Я. М.; Топільницький, В. Г.
Article2009Аналіз критеріїв для керування адаптивними вібраційними технологічними машинамиТаянов, С. А.; Чубик, Р. В.
Article2009Дослідження впливу розрядності АЦП на ефективність оброблення широкосмугових сигналів зі змінною ентропією в інформаційних каналах автоматизованих системМельничук, С. І.
Article2009Особливості розрахунку за тяговою здатністю автоматично регульованої клинопасової передачі з самозатяжними кільцямиПредко, Р. Я.; Павлище, В. Т.
Article2008Дослідження компресії на основі компонентного аналізу кластерів зображень штучного зору роботаТаянов, С. А.
Article2009Вплив податливості муфти привідного механізму на динаміку підіймального пристроюХарченко, Є. В.; Собковскі, С.; Носов, Ю. Є.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 17 of 17