Держава та армія. – 2014. – №809 : [28] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

Тематичний випуск “Держава та армія” фахового Вісника Національного університету “Львівська політехніка” виданий з ініціативи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки. У цьому випуску Вісника публікуються наукові статті, в яких основну увагу приділено проблемі історії України та її державності і національним Збройним силам. Виходить у двадцять третій раз. Розрахований на науковців, викладачів гуманітарних дисциплін, студентів, усіх тих, хто цікавиться проблемами військової історії України.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – № 809 : Держава та армія : присвячено 25-річчю кафедри історії України / відповідальний редактор С. В. Терський. – 144 с. : іл.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 28 з 28
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2014П’ята курія у боротьбі за політичні та економічні права (на матеріалах Західної України кін. ХІХ – поч. ХХ ст.)Макарчук, О. Г.
Article2014Дослідження укріплень Галицького князівства у першій половині ХХ ст.Омельчук, Б. А.
Article2014Кримська проблема в українсько-російських міждержавних відносинах 1990-х рр.Рибак, Н. Б.
Article2014Початки формування збірок військово-історичних пам’яток музеями Львова (друга половина XIX – початок XX ст.)Петрик, Н. Р.
Article2014Участь шляхти в обороні Сяноцької землі під час воєнної кампанії Дьєрдя ІІ Ракоці та його союзників у січні–липні 1657 р.Лисейко, Я. В.
Article2014Формування багатопартійної системи в Українській РСР: участь Народної Ради у становленні Української республіканської партії та Демократичної партії УкраїниПідкова, І. З.
Article2014Тилове забезпечення армії УНР та Галицької армії: спроба порівняльного аналізуРусин, Ю. М.
Article2014Інтернет-ресурси історії України в глобальній комп’ютерній мережі: інформаційне наповненняМина, Ж. В.; Пелещишин, А. М.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 28 з 28