Фізико-математичні науки. – 2008. – №625 : [12] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику публікуються результати оригінальних наукових досліджень з різних розділів математики, фізики та прикладних аспектів цих наук. Публікуються також оглядові статті з нових перспективних напрямів досліджень та роботи з історії і методології фундаментальних наук. Для наукових співробітників, викладачів вищих навчальних закладів, інженерів, аспірантів.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2008. – № 625 : Фізико-математичні науки / [відповідальний редактор П. І. Каленюк]. – 96 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2008Існування локальних розв'язків мішаної задачі для нелінійного еволюційного рівняння п'ятого порядкуПукач, П. Я.
Article2008Неіснування глобального розв'язку мішаної задачі для нелінійного параболічного рівняння четвертого порядкуТорган, Г. Р.
Article2008Задача з інтегральними умовами для рівняння з частинними похідними другого порядкуІльків, В. С.; Магеровська, Т. В.
Article2008Вплив швидкостей електронних процесів на імпульси струму негативної корониЧигінь, В.; Горун, П.; Обухівський, Р.
Article2008Локальна взаємодія електронів з потенціалом кристалічних дефектів у твердому розчині CdxHg1¡xTe (x = 0:52; 0:59; 1) за низької температуриМалик, О. П.
Article2008Поперечні динамічні властивості сегнетоактивних сполук сім'ї KH2PO4. Уніфікована модельЛевицький, Р. Р.; Вдович, А. С.; Зачек, І. Р.
Article2008Статистичні характеристики міцності композитних матеріалів за складного напруженого стануКвіт, Р. І.
Article2008Напруження в спаяних різнорідних півплощинах з включенням і тріщиною за дії розтягуЗеленяк, В.; Мартиняк, Р.; Слободян, Б.
Article2008Конструкції, що зберігають М-еквівалентністьПирч, Н. М.
Article2008Нулі і коефіцієнти аналітичних функційАндрусяк, І. В.
Article2008Одна екстремальна двопараметрична задача для мероморфних у проколеній площині функційКшановський, І. П.
Article2008Про ядро задачі з інтегральною умовою для рівняння із частинними похідними нескінченного порядкуКаленюк, П. І.; Нитребич, З. М.; Когут, І. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12