Автоматика, вимірювання та керування. – 2013. – №753 : [28] Collection home page

Logo

Збірник наукових праць

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – № 753 : Автоматика, вимірювання та керування. – 168 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 28 of 28
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2013Використання тестування на проникнення в комп’ютерні мережі та системи для підняття їх рівня захищеностіПіскозуб, А. З.
Article2013Дослідження характеристик вбудованого генератора випадкових чисел мікроконтролерів родини STM32F4XX згідно з методикою NIST STSСовин, Я. Р.; Наконечний, Ю. М.; Стахів, М. Ю.
Article2013Дослідження спектрального складу гармонічних сигналів у засобах прямого цифрового синтезуХома, Ю. В.
Article2013Генератор псевдовипадкових чисел на обчислювачі кореня квадратного з простого числаГорпенюк, А. Я.; Лужецька, Н. М.
Article2013Дослідження відкритості та прозорості оброблення персональних даних в Інтернеті. Технологія Web trackingКозак, В. Ф.; Гарасим, Ю. Р.; Дудикевич, В. Б.; Нечипор, В. В.
Article2013Пасивний захист інформації від лазерного зондуванняДудикевич, В. Б.; Собчук, І. С.; Ракобовчук, В. О.
Article2013Ризики у сфері захисту прав споживачівПлахтій, Ю. Р.; Байцар, Р. І.
Article2013Розроблення програмних засобів реалізації протоколів розподілу ключів та автентифікації сторін взаємодії на основі рекурентних послідовностейЯремчук, Ю. Є.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 28 of 28