Геодезія, картографія і аерофотознімання. – 2012. – Випуск 76 : [25] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

Міжвідомчий науково-технічний збірник

У збірнику публікуються статті за результатами досліджень з астрономії, теорії фігури Землі і планет, а також дослідження у галузі космічної геодезії, вищої геодезії, гравіметрії, інженерної геодезії, картографії, аерофотознімання, фотограмметрії, геоінформатики, кадастру та моніторингу земель. Для викладачів, наукових співробітників вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів геодезичного профілю.

Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – Випуск 76. – 139 с. : іл. – Бібліографія в кінці розділів.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 25 з 25
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2012Застосування багатовимірної моделі методу парних продаж для дослідження ринкової вартості об’єктів комерційної нерухомості на рівні обласного центруГубар, Ю.
Article2012Етапи побудови національної геодезичної системи відліку в УкраїніЗаєць, І.
Article2012Вплив техногенно-природних факторів на збалансоване природокористування в умовах гірських екосистемСолодкий, В. Д.; Беспалько, Р. І.; Казімір, І. І.
Article2012Врахування впливу атмосфери під час опрацювання космічних зображеньБурштинська, Х.; Долинська, І.
Article2012Особливості відбиття лазерного променя від водних об’єктівБабушка, А. В.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 25 з 25