Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/11535
Назва: Теорія і практика сучасної європейської політики безпеки: приклад Польщі
Автори: Тимків, Я. І.
Бібліографічний опис: Тимків Я. Теорія і практика сучасної європейської політики безпеки: приклад Польщі : навчальний посібник / Я. Тимків. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 224 с.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: Міжнародні відносини
ЄС
Безпека
Польща
Короткий огляд (реферат): На прикладі Республіки Польщі проаналізовано особливості політики національної безпеки держави з урахуванням геополітичної ситуації, зростання впливу на безпеку невійськового фактора, загроз і викликів нового типу та їх щораз більшої взаємозалежності. Акцентовано на нерозривному зв’язку національної та міжнародної безпеки при концептуальному формуванні зовнішньої та безпекової політики держави за умов глобалізації. Досліджено вплив найактуальніших загроз і викликів нового типу та принципи реалізації політики національної безпеки РП щодо їх нейтралізації. Під час дослідження тенденцій змін у формуванні політики безпеки РП наголошується на зростанні значення зовнішньополітичного аспекту національної безпеки. Аналізуються зовнішньополітичні особливості реалізації політики безпеки РП за умов розвитку європейської та євроатлантичної систем безпеки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/11535
Тип вмісту : Book
Розташовується у зібраннях:Статті та тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Yaropolk Tymkiv Security Study ukr.pdf3,92 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора