Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/11535
Название: Теорія і практика сучасної європейської політики безпеки: приклад Польщі
Авторы: Тимків, Я. І.
Библиографическое описание: Тимків Я. Теорія і практика сучасної європейської політики безпеки: приклад Польщі : навчальний посібник / Я. Тимків. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 224 с.
Дата публикации: 2011
Издательство: Видавництво Львівської політехніки
Ключевые слова: Міжнародні відносини
ЄС
Безпека
Польща
Краткий осмотр (реферат): На прикладі Республіки Польщі проаналізовано особливості політики національної безпеки держави з урахуванням геополітичної ситуації, зростання впливу на безпеку невійськового фактора, загроз і викликів нового типу та їх щораз більшої взаємозалежності. Акцентовано на нерозривному зв’язку національної та міжнародної безпеки при концептуальному формуванні зовнішньої та безпекової політики держави за умов глобалізації. Досліджено вплив найактуальніших загроз і викликів нового типу та принципи реалізації політики національної безпеки РП щодо їх нейтралізації. Під час дослідження тенденцій змін у формуванні політики безпеки РП наголошується на зростанні значення зовнішньополітичного аспекту національної безпеки. Аналізуються зовнішньополітичні особливості реалізації політики безпеки РП за умов розвитку європейської та євроатлантичної систем безпеки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/11535
Тип содержания: Book
Располагается в коллекциях:Статті та тези

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Yaropolk Tymkiv Security Study ukr.pdf3,92 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

Инструменты администратора