Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2011. – № 702 : [20] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику публікуються результати завершених теоретичних і експериментальних досліджень, моделювання та оптимізації виробничих процесів, процесів обробки різанням, формоутворення та складання в машино- й приладобудуванні, проблеми сучасного метало- та матеріалознавства, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, котрі вирішують проблеми проектування та оптимізації виробничих і технологічних процесів, контролю якості, матеріалознавства, створення обладнання та устаткування в сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – № 702 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні / відповідальний редактор З. А. Стоцько. – 108 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2011Умови формування смуг чернова-людерса у низьковуглецевих сталяхВакуленко, І. О.
Article2011Підвищення ефективності зварювання стиків трубопроводівДзюбик, А. Р.; Палаш, В. М.; Паньків, В. І.
Article2011Титульний аркуш до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 702-
Article2011До розрахунку термонапруженого стану системи циліндрична оболонка-стрижні-пластинкаХарченко, Є. В.; Войтович, М. І.; Ковальчук, Р. А.
Article2011Вплив швидкості поздовжнього руху на напруження у гнучких елементах систем приводів за резонансуХитряк, О. І.; Сокіл, Б. І.
Article2011Аналіз впливу параметрів приймальної лійки пакувального автомата на характер руху пакованого продуктуБоровець, В. М.; Шенбор, В. С.; Сліпчук, А. М.
Article2011Оптимізація геометрії лопатей тихохідного вітроколеса з метоюмаксимізації відбору потужності з потоків повітряКузьо, І. В.; Корендій, В. М.; Прокопець, Н. І.
Article2011Розроблення нелінійної математичної моделі п’ятиконтейнерної оброблювальної вібраційної системиСтоцько, З. А.; Топільницький, В. Г.; Кусий, Я. М.
Article2011Розрахунок параметрів дискових інструментів для радіально-колового нарізання зубчастих вінців циліндричних зубчастих колісЛитвиняк, Я. М.
Article2011Розрахунок параметрів контролю якості складання системи керування зчепленням автобусівНємий, С. В.; Яворський, Я. П.
Article2011Підвищення довговічності напрямних технологічного обладнання фрикційним зміцненнямГурей, І. В.; Гурей, Т. А.
Article2011Моделювання алгоритму формування шім-коду для системи керування електромагнітним віброзбудникомЗелінський, І. Д.
Article2011Оптимізація масово-частотних характеристик робочого органа вібраційного столаГурський, В. М.; Махоркін, Є. М.
Article2011Вплив режимів іонної імплантації азотом на структуру поверхневих шарів корозійнотривких сталейДурягіна, З. А.; Щербовських, Н. В.; Підкова, В. Я.
Article2011Тертя на поверхнях контакту в процесі викінчувального оброблення і зміцнення зубчастих коліс з вібраціямиГрицай, І. Є.; Волошин, І. О.
Article2011Розробка методу розрахунку нелінійних поздовжньо-кутових коливань гусеничних транспортних засобівВеличко, Л. Д.; Сокіл, Б. І.; Чаган, Ю. А.
Article2011Підвищення ефективності конструкторсько- технологічної підготовки виробництва на основі єдиного інформаційного простору підприємстваЮрчишин, І. І.
Article2011Формування залишкових напружень у поверхневому шарі відповідальних деталей когенераційних машин у процесі їхнього виготовленняКузьо, І. В.; Білявський, М. Л.; Шоловій, Ю. П.
Article2011Кафедрі технології машинобудування – 90 років!Грицай, І. Є.; Юрчишин, І. І.; Ступницький, В. В.
-2011Зміст до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 702-
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20