Перегляд зібрання за групою - Автори Симотюк, М. М.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати від 1 до 13 із 13
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article28-бер-2017Багатоточкова задача для рівняння з частинними похідними у необмеженій смузіВолянська, І. І.; Симотюк, М. М.; Volyanska, I. I.; Symotyuk, M. M.
title2009Двоточкова задача для навантаженого факторизованого рівняння із частинними похіднимиБобик, І. О.; Симотюк, М. М.
Article2000Двоточкова крайова задача для рівнянь із псевдодиференціальними операторамиСимотюк, М. М.
Article2010Задача з двома кратними вузлами для лiнiйних факторизованих рiвнянь iз частинними похiднимиБобик, І. О.; Симотюк, М. М.
Article2012Задача з доточковими крайовими умовами для лінійних систем рівнянь із частинними похіднимиБобик, І. О.; Симотюк, М. М.
Article2000Задача з нелокальними багатоточковими умовами для диференціальних рівнянь з частинними похідними зі сталими коефіцієнтамиСимотюк, М. М.
Technical Report2009Задача з розподіленими даними для псевдодиференціальних рівнянь другого порядкуМедвідь, О. М.; Симотюк, М. М.
Article2014Крайова задача для одного виродженого параболічного рівнянняСимотюк, М. М.; Тимків, І. Р.
Article2014Метричні оцінки малих знаменників інтегральної задачі для навантаженого гіперболічного рівнянняІльків, В. С.; Симотюк, М. М.; Хомяк, Д. В.
Article2010Нелокальнi крайовi задачi для рiвнянь iз частинними похiдними нескiнченного порядку з алгебрично залежними коефiцiєнтамиДубiнський, Ю. А.; Iлькiв, В. С.; Савка, I. Я.; Симотюк, М. М.
Article2014Оцінки мір виняткових множин гладких функційПташник, Б. Й.; Симотюк, М. М.
Article2013Початково-нелокальна задача для факторизованого рівняння із частинними похіднимиСимотюк, М. М.; Савка, І. Я.
Technical Report2009Теорема вкладення для просторів нескінченного порядкуПташник, Б. Й.; Симотюк, М. М.