Перегляд зібрання за групою - Автори Проскуряков, В. І.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати від 1 до 20 із 41  далі >
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2016In memoriam Ігоря Івановича СередюкаПроскуряков, В. І.
Article2000Incunabula архітектури українського театруПроскуряков, В. І.; Лучко, Л. І.
Article2004Антологія Львівської архітектурної школи. Творчий доробок та педагогічна діяльність викладачів архітектурного факультуте у 60-80-х роках XX ст.Проскуряков, В. І.; Хрін, О. С.
Article2000Архітектура будинків і споруд в м. Коломия, які використовувалися, пристосовувалися і проектувалися для діяльності українських театрівПроскуряков, В. І.
Article2008Архітектура промислових будівель в історично сформованих центрах міст України як потенціал їх сучасного розвиткуПроскуряков, В. І.; Іванов-Костецький, С. О.
Article2000Архітектура українських культурно-просвітницьких будинків і споруд, спроектованих архітектором Є. Нагірним у 20-30 роках ХХ століттяПроскуряков, В. І.; Стояновський, О. Р.
Article2007Архітектурна типологія просторів для громадської діяльності в церквах М.-Д. НімціваПроскуряков, В. І.; Кучер, А. М.
Article2007Архітектурно-планувальні та соціальні принципи формування центрів вищої богословської освіти УГКЦ в УкраїніПроскуряков, В. І.; Стоцько, Р. З.
Article2007Архітектурні засоби енергозаощаджування під час проектування шкіл для малих сіл УкраїниШулдан, Л. О.; Проскуряков, В. І.
Article2013Визначення оптимальних експлуатаційних, організаційних, типологічних параметрів об’єктів розваг їх користувачами, діячами і проектувальникамиПроскуряков, В. І.; Гаращак, Т. І.
Article2014Висвітлення результатів проектування міжвузівських об’єктів культури на кафедрі дизайну архітектурного середовища Національного університету “Львівська політехніка”Проскуряков, В. І.; Дмитраш, О. Ю.
Article2009Висвітлення явища сценографії як головної складової архітектури в навчальному та пошуковому проектуванні кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету “Львівська політехніка”Проскуряков, В. І.; Ярема, Д. Р.
Article2014Виявлення тенденцій і особливих відмінностей у творчій біографії Є.М. Лисика порівняно із досягненнями інших майстрів сценографіїКлимко, З. В.; Проскуряков, В. І.
Article2004Внесок єврейських архітекторів у формування театральної архітектури ЛьвоваПроскуряков, В. І.
Article2006Друга архітектурна Бесіда у Львові. Результати та висновкиПроскуряков, В. І.
Article2010Кафедра дизайну архітектурного середовищаПроскуряков, В. І.
Article2013Концепція генези і формування архітектури будівель для накопичення, зберігання і експонування сценографічних творівПроскуряков, В. І.; Абрамкін, С. О.
Article2013Кореляція архітектурного і світлового образів у світловому дизайні громадських будівельПроскуряков, В. І.; Яців, С. М.
Article2006Місце архітектури українських церков М.–Д. Німціва в контексті сакрального проектування та будівництва в Україні та світіПроскуряков, В. І.; Кучер, А. М.
Article2014Орієнтування в містах світу на прикладі Заходу та СходуПроскуряков, В. І.; Лук’яненко, В. О.